KONST / Litografier / Färglitografi 9176423
nr 917 6423
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), 111/250, signerad, motivet: 47x34, oramad
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 oktober 2014
kl 20:22:58
8/10 19:15:15
100 kr
12/10 20:42:31
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin